Pura Vida

עיסוי רפואי עד הבית

עיסוי רפואי עד הבית-

עיסוי רפואי עד הבית מזמינים רק ממעסים בכירים ומוסמכים, לטיפול בבעיות וכאב כרוני בגב ובגפיים. הצוות מגיעה עם מיטה מקצועית וכל הציוד הנדרש. לשיפור מערכות הגוף, המרצת זרימת הדם, הפחתת המתח בשרירים שיפור טווח התנועה במפרקים

לפורה וידה שירות בהניתן בפריסה ארצית עד בית הלקוח ניתן לבחור לפי העדפה את מין המטפל, גבר או אישה. במידה ותרצו עיסוי באחת הקליניקות שלנו התקשרו ואימרו לנו את אזור מגורכם ונבדוק את הזמינות.

10 דברים שצריך לדעת לפני שמזמינים עיסוי עד הבית

1.האם המעסה שמגיע אליי מוסמך לעיסוי רפואי?, יש הבדל מבחינת היקף הלימודים וההתנסות המעשית של מטפל אשר למד עיסוי שבדי הרמה הבסיסית של לימודי העיסוי לצורך פינוק והתחדשות לעומת תהליך למידה ארוך יותר של לימודי העיסוי הרפואי הנועד לפתור ולטפל בבעיות כרוניות וכאב אקוטי. בארץ ישנם מספר מכללות אשר מעניקות את תעודת מטפל מוסמך לעיסוי רפואי בבואכם להזמין עיסוי רפואי עד הבית שאלו את נותן השירות ובקשו לראות את תעודת ההסמכה של המטפל או המטפלת.

2.האם המצב הרפואי שלי מאפשר קבלת עיסוי גם עם זה עיסוי רפואי, בתחום הרפואה יש מונח הנקרא קונטרה אינדיקציה, בעברית התווית נגד, כל גורם במצבו של המטופל אשר יביא להמלצה נגד טיפול מסוים. לדוגמא טיפולים כימותרפיים מהווים קונטרה אינדיקציה לעיסוי. לא בטוחים אם מותר לכם לקבל עיסוי רפואי בבית היוועצו ברופא המשפחה. קונטרה אינדיקציה אחרת ומאד בסיסית היא צינון לצינון שלב מדבק שבו החולה משתעל ומתעטש לכן התווית הנגד תהיה צינון הוא קונטרה אינדיקציה לעיסוי בעיקר כלפי המטפל כדי שהוא גם ל ידבק.

3.החזרים מחברות הביטוח-מידע זה לא ממהרות חברות הביטוח לתת לנו אך לא הרבה יודעים שאם יש להם ביטוח בריאות עם סעיף רפואה משלימה ואז ניתן לקבל כ3,000 ש"ח החזר כספי כנגד חשבונית מה שיכול לממן לנו בשנה בין 10-15 טיפולים

4.התמחות-עולם הרפואה המשלימה דומה לעולם הרפואה מבחינת ההתמחויות כמו שיש רופא שמתמחה ברפואת ילדים יש מטפלים או מעסים המומחים לנישות מסוימות פציעות ברך, פציעות ספורט, אוכלוסית חולי הסוכרת הסובלים מבעיות הרגליים.

5.האם העיסוי כואב?, העיסוי לא אמור להיות כואב אך לעיתים במקומות שבהם יש דלקת או שריר תפוס או כל מצב אחר שחורג מהתפקוד התקין של הגוף יש כאב ניתן לומר שהכאב הוא סמן מן נורת אזהרה המכוונת את האדם לטפל באותו אזור.

6.האם העיסוי הרפואי מטפל רק בבעיות שלד ושריר או גם בבעיות כרוניות אחרות. העיסוי הוא הפתרון היעיל ביותר לטיפול בבעיות שלד ושריר (הטיפולים הנוספים הם יחד עם מנוחה ואמבטיות רפואיות ) שימוש במשחות ושמנים מיוחדים יהוו את הפתרון הטוב ביותר למצבים אקוטים אלו אך לא רק יש מצבים כרוניים כמו עצירות כאבי ראש ובמצבים נפשיים כמו דכדוך וחרדה בעיות מחזור .

7.האם רק אנשים חולים או תפוסים יכולים להפיק תועלת מעיסוי?

אנשים חולים יפיקו תועלת מיידית מהעיסוי אך עיסוי רפואי יכול להביא תועלת כמו רבים מטיפולי הרפואה המשלימה כטיפול מונע. יש משפט סיני האומר שעדיף למנוע מחלה מאשר לרפא אותה. עיסוי הנעשה בתדירות שבועית או אפילו חודשית יחזק את הגוף והשריר והשלד יגמיש את השרירים ויחזק את המערכת החיסונית.

8.מה עושים כאלה שלא אוהבים עיסוי? במהלך פגישותי הרבות עם מטופלים נפגשתי עם מטופלים אשר מגיעים לטיפול כי הם מוכרחים מכיון שהם לא אוהבים שנוגעים בהם או את האינטימיות הנוצרת כתוצאה מהחשיפה מול המטפל. בעיה זו ניתן לפתור במספר דרכים אם הבעיה נובעת מהבושה וחוסר הנוחות לשכב חשוף ניתן לבצע עיסוי עם הבגדים, שיאצו טווינה עיסוי תאילנדי כולם טיפולים רפואיים אשר מתבצעים על הבגדים. שיטות טיפול אלה פותרות את הבעיה גם עבור הנמנעים מהעיסוי בגלל חוסר הנוחות עם השמן מכיון שהם מתבצעות כאשר המטופלים לבוש בבגדים דקים.

9.מה היתרון של עיסוי רפואי עד הבית מול עיסוי בקליניקה או בספא?

היתרון המשמעותי ביותר הוא הנוחות לא צריך לצאת מהבית, המטפל/ת מגיעים עם מיטת הטיפול והציוד אליכם הוא בחירת מטפלים ומטפלות עם הסמכה לעיסוי רפואי בדרגה בכירה, וסינון מטפלים שלא עומדים בתהליך בקרת האיכות שלנו מטפלים שמקבלים פידבק הנמוך מארבע כוכבים לא ממשיכים.

Pura Vida

Pura Vida