Pura Vida

מעסים לאירועים

מעסים לאירועים

פורה וידה מעסים אירועים, הוא שירות אשר אנו מציעים בו מעסים מקצועיים במגוון שיטות טיפול, מגיעים עם מיטות טיפולים מקצועיות או עם כיסאות שיאצו ומעניקים לעובדים או לאורחים עיסויים קצרים, עיסויים יבשים על גבי הבגדים או עיסויים עם שמנים.

מיטל משטרת ישראל

תיכננו אירוע ליום כיף לקציני המחלקה ותכננו אוכל ומתחם עיסויים בוילה בצפון.

אסי ליווה אותנו לאורך כל התהליך בזמינות גבוהה בסבלנות ובמקצועיות וגם המחיר שלו היה מאד הוגן לעומת כל המחירים האחרים שבדקנו החבר'ה שהגיעו פינקו את השוטרים מכל הלב במגוון של עיסוים מפנקים לא נהסס לפנות אליו שוב באירוע הבא.

עמדות עיסוי באירועים מזמינים בדרך כלל באירוע חברה כמו מסיבת קיץ או אירוע פרטי גדול (חתונה , מסיבת רווקים או מסיבת רווקות). מעסים אירועים היא אטרקציה פופאלרית בכל אירוע כי הרבה אנשים צריכים אותה אך לא מספיקים לשבץ אותו בסדר היום הצפוף השבועי בין הטיפול בילדים לצרכי העבודה התובענים. לכן היו סמוכים ובטוחים שהאורחים לא יפסיקו להלל ולהודות לכם ולרצות את השירות הזה שוב בשנה הבאה.

צורות שונות למעסים לאירועים

ישנם מספר צורות שבהם ניתן לקבל את שירות מעסים אירועים, מתחם טיפולים תחת מאהל או בחדר גדול בחברה (חדר הישיבות בחברה).

בדרך כלל אנו מקימים כעשר עמדות עיסוי (יותר או פחות לפי הצורך) עם מטפלים או מטפלות העומדים ליד כל עמדה, מחצלות מכסות את רצפת המתחם, בד לייקרה לבן מתוח ומוגבה באמצעות עמודים מרכזיים, מגוון אלמנטים עיצוביים מהמזרח, כמו פעמוני רוח, פסלי בודהה, מכניסים לאווירה שלווה ורגועה וברגע מתנגנת מוזיקת רקע אוריינטלית. המטפלים מעניקים עיסוי ממוקד לכל אורח למשך כרבע שעה ומפיגים את העייפות שהצטברה בשכמות בגב או בכל אזור בגוף שהמטופל מבקש.

מעסים מסתובבים

דרך נוספת לקבל את השירות מכונה מעסים מסתובבים, מיועד למקרים בהם רוצים שהעובדים או האורחים ימשיכו בעיניינם אך כל פעם אחד מהם יקבל את העיסוי והשאר יצפו בו הצפיה בעובד מקבל את העיסוי היא חלק מהחוויה בונה את הציפייה שלהם לקבל עיסוי וגורם למקבל לשתף את החוויה שלו יחד עם חבריו. במרתוני מכירות במוקדי מכירות הבחירה במעסים מסתובבים במשרד היא מאד פופלארית ומתמרצת את העובדים למכור ולעמוד ביעד כי גם הם רוצים לקבל את העיסוי כמו חבריהם שהצליחו. אפשרות נוספת הי לתגבר ארוע קיץ אשר יש בו מתחם מעסים ואנו רוצים לפנק גם את העובדים והאורחים  היותר ביישנים סוגי העיסוי למעסים מסתובבים הם עיסוי שכמות או עיסוי בכפות הרגליים, הידוע בכנויו הפופולארי פוט מסאג' לאירועים.

 

ניסיון ומוניטין

בעשור האחרון הספקנו להשתתף באירועי חברה רבים, מבין לקוחותינו חברות מן המובילות במשק, חברות מוסדיות, כמו משרד ראש הממשלה, משרד הביטחון, חברות הייטק מובילות כמו קיוקור ניאו גיימס, חברות מסחריות, כמו קרוקס משרדי עורכי גין ופירמות רואי חשבון בתי ספר ועיריות כמו עירית ראשון לציון.

שאלות נפוצות :

אלה סוגי עיסוי ניתן לקבל במתחמים?

באירועים המוניים כמו אירועי סוף שנה, מומלץ על טיפולים יבשים, כמו שיאצו, טווינה ועיסוי תאילנדי. שיאצו היא שיטת עיסוי יפנית, המטפל או המטפלת משתמשים באצבעות ובכפות הידיים ובעזרת לחיצות ומתיחות משחררים את המתחים המצטברים בגוף, לזרימה אנרגטית תקינה ולתחושה רעננה ונעימה.

טווינה היא שיטת טיפול סינית, בעזרת תנועות מהירות של מתיחה ודחיפה של רקמת השריר והמערך האנרגטי של המטופל ומפיג אצלו חסימות ותקיעויות, כמו צוואר נוקשה, גב תפוס ועייפות ומתח מצטברים.

עיסוי תאילנדי שיטת הטיפול המסורתית הזו, משלבת אלמנטים של מתיחה ופיתול מעולם היוגה ולחיצות עמוקות ומהירות, להפגת כאב ולהגדלת טווח התנועה והגמישות של שרירי המטופל.

באירועים פרטיים יותר באופיים, כמו למשל, מתחם טיפולים מול בריכה או מעסים אירועים למסיבת רווקות, ניתן לקבל גם עיסויים עם שמנים, היות והאורחים לבושים בביקיני ובבגדי ים. הטיפולים בדרך כלל יארכו חצי שעה או רבע שעה תלוי בתקציב, פורה וידה מעסים אירועים הוא השירות שיקפיץ לכם את מסיבת הבריכה ויעלה חיוכים על פניהם של כל המשתתפים.

מה המחיר של מתחם מסוג זה?

כדי לתמחר מתחם מעסים אירועים, יש לחשוב מה משך האירוע שבו המתחם יהיה פעיל, וכמה זמן טיפול תרצו להעניק לאורחים ומה מספרם?