Pura Vida

מסאג' מקצועימסאג' מקצועי, מעסים ומעסות מוסמכים ואסתטיים בפרישה ארצית ובזמינות גבוהה בקליניקות ובבתי ספא ברחבי הארץ

ליחצו על האייקון כדי לדבר איתנו בוואטספ
[chat style=3 s3_icon_size=36px]

להזמנת מסאג' מקצועי ליחצו להתקשרות

054-8846888

מסאג' מקצועי עם שתי מטפלות בקליניקה בתל אביב

למה אנשים מחפשים מסאג' מקצועי?

כשאני מחפשים מסאג' מקצועי הם מפרידים את עצמם מהלקוחות שמחפשים מסאג' עם אלמנט מיני חשובה להם המקצועיות של המטפל ולא בהכרח יהיה דגש להעדפת מין המטפל אם זה יהיה מטפל גבר או מטפלת אישה אלה הנסיון וההסמכות של המעסה. מסאג'יסט מקצועי הוא אחד שלומד ולא שוקט על שמריו יוצא להשתלמויות ורוכש כלים טיפוליים כמו קורס הסמכה למעסה בכיר שם מתמקצעים במקרים אקוטיים רפואיים ולומדים בצורה עמוקה יותר מאשר מעסה שלמד קורס קצר לדרגת מעסה מוסמך.

מסאג' מקצועי יכול להתבצע הן בקליניקה והן בעיסוי עד הבית. עיסוי עד הבית הוא שירות שבו מעסים מגיעים עד בית הלקוח עם הציוד הנדרש (מיטת טיפולים מתקפלת, שמן עיסוי, סדינים ומגבות, מוזיקה נרות קטורת)  ומבצעים את העיסוי בביתכם במלון או בצימר. בשונה מעיסוי באירועים, שבו מקבלים טיפולים קצרים למטרת פינוק.

איך אנו שונים מהאתרים האחרים?

ותק, אנו קיימים כבר יותר מעשור ולאורך השנים גייסנו מאות מטפלים בכל הארץ כדי שתוכל לקבל את השירות האיכותי והמקצועי ביותר. אנו מבינים שעיסוי הוא חוויה למביני עניין, עיסוי הוא אחד השירותים אשר מי שהזמין הרבה ממנו, יעדיף לא לקבל אותו כלל, אם הוא לא באיכות טובה. מטפל לא מיומן או לא אסתטי יגרום למפח נפש, לכן אנו מבצעים סינון קפדני ועובדים עם מעסים מוסמכים, בעלי תעודות אשר עוברים בקרת איכות לאחר הטיפולים, מעסים לא מקצועיים לא ממשיכים ומעסים חדשים ומבטיחים מגוייסים מבתי הספר המובילים בארץ.

אדיבות, אנו מאמינים בשירות, בדרך ארץ, עבודה עם חיוך, בזכות אשר ניתנה לנו. אנו לא לוקחים כמובן מאליו את זה שבחרתם בנו, אנו משקיעים זמן וכוונה בהכנה לטיפולים קוראים ומתמקצעים כדי להיות מוכנים כאשר עולה מצב רפואי שאנו יכולים לפתור או לעזור ולהתמודד איתו.

התאמה מושלמת

חלק אוהבים שמדברים איתם תוך כדי העיסוי, חלק אוהבים מעסים שתקנים, חלק אוהבים עיסוי עדין ומלטף וחלק אוהבים עיסוי חזק ועמוק. אנו נדאג שיהיה לכם את החיבור המושלם והמדויק הזה. הקשרים בין המטפלים למטופלים נמשכים לטווח ארוך ומטפל טוב מכיר את הגוף שלך יותר טוב מאשר אתה מכיר וידע למשל איך לפתור אותך מכאב הגב הטורדני שתמיד מציק לך.

ליחצו על האייקון כדי לדבר איתנו בוואטספ
[chat style=3 s3_icon_size=36px]

להזמנת עיסוי עד הבית ליחצו להתקשרות

054-8846888

למה להזמין מסאג' מקצועי בקליניקה ולא ללכת לספא?

מסאג' מקצועי שונה מאשר ללכת לספא תחילה בגלל  המחיר בערך 20% יותר יעלה בספא אשר מגלם בתוכו את עלות הפקידה בכניסה השירותים הנלווים הג'קוזי הסאונה והעיצוב. בנוסף לכך מסאג' מקצועי על ידי מטפל מיומן ובעל ותק ונסיון יפתור בעיות פשוטות כמו שריר תפוס או צוואר תפוס בזמן קצר יותר מאשר מטפל צעיר או לא מיומן מספיק.

איך אני יודע מי מגיע אלי ?

בפורה וידה הצוות שלנו בעל תעודות הסמכה, ביטוח מקצועי ונבדק ונבחן כדי שאתם תרגישו בנוח

אתם מוזמנים לקרוא במדריך המטפלים וללמוד על הצוות שלנו ולבחור את המטפל שהכי מתאים לכם כל אחד מהם שונה ולכל אחד יש את היתרונות שלו ואת הגישה שלו למקצוע היתרון באתר אשר מציע מבחר מטפלים הוא באפשרות לצור התאמה בין הצורך שלכם לבין זה אשר מציע המטפל או המטפלת

כמה זה עולה?

בחרנו לבחור בשיטה תמחור פשוטה וקלה עיסוי של שעה עולה 250 ₪ וכל רבע שעה נוספת עוד 50 ₪ בסופי שבוע ובלילות יש תוספת של 10%

בסיום הטיפול אתם מקבלים חשבונית , לקוחות בעלי ביטוח בריאות פרטי יכולים לקבל החזרים של עד 80 אחוז היות ואנו עובדים עם כל חברות הביטוח

ליחצו על האייקון כדי לדבר איתנו בוואטספ
[chat style=3 s3_icon_size=36px]

להזמנת מסאג' מקצועי ליחצו להתקשרות

054-8846888

לקוחותינו מחפשים מסאג' מקצועי בצפון, מסאג' מקצועי בתל אביב, עיסוי מקצועי בקריות, עיסוי מקצועי בחיפה, מסאז' מקצועי בעפולה, מסאג' מקצועי במרכז,מסאג' מקצועי ברחובות ברמת גן או בירושלים לא משנה היכן תחפשו אנו פעילים בתחום כבר עשור ומכירים את המטפלים בצורה עמוקה עורכים עליהם משובים ובקרות איכות כדי שכל שנותר לכם יהיה להתרווח במיטת הטיפול לעצום את העיניים ולהנות ממגע מפנק.

[yasr_overall_rating]

" בעלי סובל מכאבי גב כרוניים בעקבות העבודה ואני אחרי לידה כבר 10 חודשים סובלת מהגב אחרי עיסוי לא טוב של מישהי שהלכתי אליה בספא מסוים. יצרתי קשר עם אסי והוא שלח לנו את מירה וולדי. חייבת לציין שלא הרגשנו משוחררים ככה כבר הרבה זמן. פשוט מעולים. תודה רבה!!!"-שירן יעקבי

 

Pura Vida

Pura Vida