ייצור ושיווק עגלות מכירה ושירות בהתאמה אישית

עגלות להגשת מזון באירועים
גוף מעץ מלא, מעטפת מאלומיניום, לוגו בהדפסת משי מבחר עשיר של עיצובים ורמות גימור.
עגלות בעיצוב בסגנון המערב הפרוע
מכניסות המון אווירה לכל אירוע, להגשת מזון, פרחים ומתנות.
עגלת קפה למכירה
שלד חזק ויציב עם בסיס עבודה מעץ מלא אפשרות להרחבה בצדדים ונעילת לילה.

עגלות קפה למכירה

מתמחים בעגלות קפה, עגלות חזקות ומעוצבות עם בסיס חזק של עץ מלא המעניק בסיס יציב למכונת הקפה והציוד הנלווה

עגלות גלידה

עגלות גלידה למכירה, הכנה לכבל תלת פאזי הכנה למקרר, ויטרינה לתצוגה.
עגלת פרחים למכירה

עגלות פרחים

בין אם אתם מוכרים בקניון או באולם אירועים יש לנו ניסיון עשיר בבניית עגלות פרחים המאריכות ימים.

ייצור עגלות קפה מזון ושירות למכירה בהתאמה אישית

אנו מייצרים עגלות ועמדות מזון ושירות למגוון קהלים ויעדים: מבין העגלות הפופלאריות עגלות קפה, עגלות גלידה, עגלות פרחים ומתנות.

תכנון בהתאמה אישית צביעה בתנור ואפשרות של סגירת לילה.

אנו מייצרים עגלות ועמדות שירות לתחום האירועים במספר נישות שונות.

תחום הקפה: עגלת קפה לאירועים ובר קפה לאירועים.

תחום הגלידות והקינוחים.

תחום הפרחים.

תחום המתנות, עגלות דיוטי פרי המוכרות יין שוקולדים ובשמים, עגלות להצגת המתנות באירועים ולימי כיף לחברות.

תחום הבירה: ברים ניידים עם ברזי בירה וגזוז עם כוורות תצוגה לאחסון הבקבוקים.

ייצור עגלות קפה

עגלת הקפה בשונה מבר הקפה עומדת על גלגלים ומיועדת לתזוזה ממקום למקום, בדרך כלל מהמחסן עד לעמדה שבה היא מוצבת למכירה ולשירות. היא צריכה להכיל משטח עבודה יציב בדרך כלל יהיה בוצ'ר עץ מעוצב וחזק אשר צריך להחזיק בצורה יציבה את מכונת הקפה ואת המטחנה ואת הכלים הנוספים הנדרשים להכנת הקפה לעיתים אף אפשר יהיה להוסיף כיור אשר יאפשר לשטוף ולחדש את הכלים. עגלות קפה יופיעו בקניונים בכנסים בבית חולים ובמקומות אשר בדרך כלל זהו המקום העיקרי שלהם אך לא ניתן להשאיר אותם ללא השגחה ובמהלך הלילה נועלים אותם במחסני הבניין. בר הקפה לאירועים שונה מהעגלה מכך שהוא ללא גלגלים הוא מודולרי, משמע מרכיבים אותו במקום כמו פזל וניתן להאריך או לקצר אותו בהתאם למספר האורחים וצרכי האירוע ניתן גם לסדר אותו בצורה הנדרשת בהתאם לחלל בצור ו' ר' או ח' .

ייצור עגלות גלידה

עגלות גלידה לאירועים עגלות גלידה פופלאריים במספר אירועים בגלל שישראל ארץ חמה והחורף בה קצר ישנם ספקי גלידות אשר מגיעים עם עגלות גלידה איטלקית או אמריקאית. עבור עגלת גלידה למכירת גלידה איטלקית העגלה צריכה להכיל חלון ויטרינה גדול אשר יראה את הטעמים השונים וחלק עליון אשר עליו אפשר יהיה להניח את גביעי הגלידה המוכנים את גביעי הגלידה הריקים את הכפיות ופח אשפה קטן לשאריות. החלק התחתון של העגלה צריך להכיל את מיכלי הגלידה ועליו להכיל את יחידת המקרר.בצד המגיש דרושות דלתות לכלים השונים של המגישים וציוד למלא מחדש.

ייצור דוכן גלידה אמריקאית.

דוכן הגלידה האמריקאית יהיה קטן יותר מאשר עגלת הגלידה האיטלקית עלותה נמוכה יותר והוא מתאים יותר למסיבות יום הולדת ומסיבות בר ובת מצוה מכונת גלידה תעשייתית תוציא את המקפא הטעים בדרך כלל וניל עם אפשרות לוניל שוקולד העמדה כאן צריכה להכיל את יחידת מכונת הגלידה ואת התוספות הכפיות המפיות ושאר הכלים אין חובה בויטרינה אך צריכה להיות עמדה מכובדת עבור התוספות אשר עושים את העמדה לאטרקטיבית.

ייצור עגלות פרחים

עגלות פרחים ימוקמו בקניונים ולאחרונה גם בחתונות שם יציגו שירות של שזירת פרחים לכלות עגלות הפרחים צריכות להיות מותאמות לצרכי המוכרים להכיל את הסחורה שיש לו בין עם עציצים או פרחים טריים ואת עמדות התצוגה שהוא צריך השטח שכל מוכר מקבל מהקניון שונה וכדי שתוכל למקסם את המכירות שלכם עגלת פרחים בהתאמה אישית.

 

בין לקוחותינו

לוגו גוגל
בנק-הפועלים
לוגו רפאל
logo neogames
unnamed (2)
Pura Vida

Pura Vida