Pura Vida

בר קפה לאירועים פרטיים

שלב התכנון

כשאתם מתכננים ארוע פרטי רב משתתפים, בין אם חתונה בר מצוה יום הולדת שישים , יום שנה משמעותי או אירוע של פעם בחיים,  בחצר הבית, פארק או באתר מיוחד, אתם מחפשים אותנו- בר קפה לאירועים פרטיים.

בכל אירוע כזה, הכיבוד מהווה חלק מכריע ומחייב להצלחה, ובר הקפה לאירועים משפחתיים הוא מרכיב מחייב, ליצירת חוויה חמה, שופעת ומפנקת, המותאמת בדיוק למשפחה שלכם, לאורחים המיועדים ולחזון שיש לכם לאירוע.

מה זה כולל:

בר הקפה לאירועים משפחתיים מבית פורה וידה כולל, במצב הבסיסי, עמדת מכונת קפה ומיחם לחליטות תה, בליווי מגש סוכרים. העמדה, מותאמת מבחינת השימוש בחלב לאופי הארוע ולרצונכם, מתופעלת על ידי בריסטה (מכין קפה) מקצועי ומיומן, להכנת כל משקה חם שהאורחים יחפצו בו-החל בתה נענע מרענן, דרך שוקו חם ומפנק, קפה הפוך על כל סוגיו-שחור, הפוך, נס קפה, לאטו, מקיאטו וכמובן אספרסו קצר או כפול, ועד לקפוצ'ינו עם סיומת עליונה של קצפת טרייה. וזה רק המצב הבסיסי.

לכך ניתן להוסיף פינוקים ככל העולה על ליבכם, האוהבת עינכם, והתואם את תקציבכם:

מאפים טריים לפי בחירה, עוגיות מתוקות או מלוחות, מגשי מתוקים מסורתיים או ממתקים אישיים מוקפדים, משקאות קרים, צרורות צמחי תבלין לתוספת, תערובות תה אקזוטיות ממקומות מיוחדים בעולם, ואפילו מגש פירות העונה בצבעים משמחים. ניתן להוסיף פינוקים מקוריים לקפה עצמו- פצפוצי שוקולד, גלידה, או תמציות טעמים, או לשלב טחינת קפה במקום.

ליווי אישי

בחשיבה והחלטה על הכיבוד כדאי לקחת בחשבון, חוץ מהתקציב והחלום, מספר שיקולים- כמות האורחים, אופי האירוע והאווירה שרוצים ליצור, סידור הישיבה, סוג כלי ההגשה, ומשך האירוע המתוכנן. בשיחה מקדימה או פגישה, אנו נעזור לכם למקד את הצרכים והרצונות שלכם ולקחת בחשבון את ההיבטים השונים של האירוע כדי להגיע להחלטה שנכונה לכם ולהצלחת האירוע.

ניתן להזמין לצד הקפה דוכן צ'ורוס סופגניות ארגנטיניות פריכות חמות ומתוקות

בר הקפה לאירועים משפחתיים יכול להוות מרכיב דומיננטי בעיצוב וקישוט האירוע, ואנו כאן כדי לעזור לכם לחשוב כיצד. כיוון שהבר בולט יחסית בנוף או חלל של כל מתחם, הוא מהווה הזדמנות לשמח את העין ולתרום לאווירת החגיגה- בין בפרטים הקטנים כגון גווני הלבוש מפות כיסוי  ומפיות הנייר, ובין בנראות הכללית- בהוספת קישוטים, דגלונים או בלונים, בעיצוב כפרי או אלגנטי, ואפילו בלבוש הבריסטה. נעזור בבחירת והתאמת כלי ההגשה, ובתכנון כל פרט כדי לדייק ולתרום ליצירת האווירה שתרצו ליצור באירוע המיוחד שלכם.

אנו משתדלים לשמור על גמישות וראש פתוח, ולהתאים את עצמנו אליכם- בר הקפה לאירועים משפחתיים זמין במספר גדלים, בכמות בריסטות משתנה, בתואם לתקציבכם, למגוון המתוכנן להגשה, לגודל האתר ולכמות האנשים באירוע. אופן ההצבה באתר האירוע גם הוא בעל חשיבות להצלחה, וגם בכך נוכל לעזור מניסיוננו, כך שחלוקת הכיבוד תהיה יעילה וזורמת, והרושם הכללי של הצבת הבר יהיה מרשים ותום באופן מיטבי לחוויית ואווירת האירוע.

חשוב מאוד להצלחת האירוע, שמי שמשרת את האורחים במעמד האירוע, ידע לעשות זאת באופן הנעים והמקצועי ביותר- בין כאשר הם מגיעים אחד אחד, ובין באותם זמנים שישנה דרישה מוגברת, ואורחים רבים מגיעים לקבל משקה חם או פינוק. מתפעלי הבר שלנו הם בעלי ניסיון רב ומיומנות בהפעלת ברי  קפה, אסתטיים, סימפטיים ואדיבים, ומתפעלים את הבר בסבלנות וזריזות. כל אורח יקבל מגע אישי, חיוך וקשב לרצונות והעדפות שלו. כל כוס קפה תקבל את תשומת הלב המיוחדת .

רוצים מלבד הקפה גם אנו מציעים בר שייקים לאירועים שייקים מפירות ומיצים טבעיים

אז ברגע המשמח הזה בחייכם, כשאתם מתכננים את האירוע שאליו חיכיתם, אל תהססו – התקשרו אלינו ונעזור לכם להגיע לתוצאה המושלמת עם הפתרון המתאים לכל אירוע מיוחד- בר קפה לאירועים משפחתיים.

 

 

Pura Vida

Pura Vida