Pura Vida

אספרסו בר קפה לאירועים-חושבים על כל פרטבר קפה לאירועים:

כשאתם מתכננים אירוע עסקי, אתם משקיעים מחשבה רבה בחשיבה על כל פרט להפקת המקסימום מהתקציב. כיבוד למשתתפים הוא צורך ודאי בכל אירוע מוצלח, ולא פחות חשוב שכל מרכיב יקרין איכות, יוקרה, שפע ופינוק. שילוב אספרסו בר קפה לאירועים, בניהול בריסטה מנוסה הוא הפתרון המושלם עבורכם.

בר הקפה לאירועים כולל דלפק מעוצב עליו ממוקמות מכונת קפה (עם הקצפת חלב, או תחליפי חלב בארועים כשרים), מיחם תה, ובשילוב אפשרי של מגשי מאפים אקסקלוסיביים טריים, תערובות תה טבעיות איכותיות מצמחי תבלין או מרפא, קפה טחון ממקומות שונים בעולם, ואפילו פינוקים מיוחדים כמו סופגניות במילויים מקוריים, כדורי שוקולד צבעוניים, ממתקים מסורתיים, או מגש פירות טרי.

כל מרכיבי הכיבוד, החל בכוס הקפה וכלה בפינוק מהצד, מוכנים לכל משתתף בנפרד ובאורח רהוט ומקצועי על ידי בריסטה מיומן, בעל ניסיון בתפעול בר הקפה לאירועים- מה שמקרין מחד גיסא יוקרה ושפע, ומאידך גיסא מגע אישי וחשיבה מדוקדקת על הפרטים הקטנים.
את הפינוקים שישולבו בבר הקפה לאירועים תבחרו אתם מתוך רשימה מגוונת, כך שיבטאו את הטון הנכון לכם והמדויק למטרת האירוע, ואם תרצו, נוכל אף לפתח מולכם ואתכם פינוקים חדשים, המותאמים במיוחד – במסר, בנראות, בהגשה ובצבע- לאירוע, למשתתפים ולמטרתכם.

בר בהתאמה אישית

גודל בר הקפה לאירועים הינו גמיש- ניתן לבחור מתוך מגוון אפשרויות- ויותאם לכמות האנשים, לחלל המיועד לאירוע, וכמובן לתקציבכם. נשמח לעזור בתכנון מראש של מיקום ההצבה של בר הקפה בחלל כך שישתלב באופן מיטבי עם תכנית האירוע, מידות וסידור החלל.

הפרטים הקטנים

במהלך השנים צברנו ניסיון רב בהצבת ברים באירועים, ובהתנהלות משתתפי האירוע ואנו משתמשים בניסיון זה במיקום הבר כך שחלוקת הקפה והכיבוד תתנהל באופן המיטבי- מיקום הכיבודים על הבר, מיקום עמדת חלוקת הקפה, עמדת הסוכרים ואפילו מיקום מפיות ופח קטן לעטיפות הסוכר- הכל נלקח בחשבון וממוקם בקפידה כדי ליצור זרימה ויעילות בחלוקת המשקאות והכבוד, ובשמירה על אירוע אלגנטי, נעים ומוקפד, בכמות משתתפים קטנה כגדולה.

בר הקפה לאירועים עונה על צורך מחייב, דהיינו כיבוד מכובד לאירוע, מבלי להוות הוצאה גדולה, בזמן הקמה קצר ויעיל ותוך נראות מרשימה. הבחירה באספרסו בר קפה הינה מושלמת- קפה הינו מצרך הפונה לכל המגזרים, אך יש בו מרכיב אישי- לכל אחד העדפה משלו ודרך אישית לשתות את הקפה.

משקה חם הוא מפנק בכל שעה משעות היום, לפני או אחרי ארוחה, ואם כבר שתית קפה, תמיד אפשר לגוון בחליטה ריחנית של תה בריא ומרגיע. בשינויים קלילים, הבר יכול להיות מותאם לכל סוג אוירה, וניתן לשלב בעיצובו מסר שיווקי או מסחרי, או להשתמש בו כמוקד לעיצוב וסגנון האירוע.

הבר משתלב מצויין עם אטרקציות נוספות לאירועים עסקיים, אך יכול להוות בצורה מצוינת מרכיב המספק את כל נושא הכיבוד באירוע. גיוון המרכיבים נותן לכם שליטה מושלמת בעלות ובתקציב, כך שתוכלו להתאימו למטרות ולגובה ההוצאה המתאימים לכם.

אנו כאן בפורה וידה, צוות מנוסה בהצבת ברי קפה לאירועים, המתמחים בתכנון והפקת אירועים עסקיים ואישיים, נשמח לעזור לכם. רוצים גם קינוח מפנק ופריך יחד עם הקפה הזמינו את דוכן הצ'ורוס שלנו.

 

נוכל לשבת אתכם בשלב המקדים של תכנון האירוע, להציף רעיונות ואפשרויות ולייעץ בכל שאלה כדי שתוכלו לקבל את ההחלטות הנכונות – סוג הכלים והמכלים, אופי ההגשה האישית, מרכיבי הכיבוד, צבעוניות הפריטים, עיצוב וקישוט הבר ואפילו ביגוד הבריסטה- כל פרט בעל חשיבות לנראות האירוע העולה על דעתכם או החשוב מניסיוננו- כך שנגיע ביחד לתוצאה מרשימה, למיצוי התקציב ולהשגת מטרת האירוע- בשביל כל אלה נשמח לעמוד לרשותכם.

Pura Vida

Pura Vida